Aukcje
charytatywne

Aukcja odbyła się 22 listopada o godzinie 19.00 w Hotelu Monopol. Licytację przeprowadzili Robert Talarczyk i Krystyna Zamorska. Wieczór uświetnił występ Carskiej Rewii „Imperium”.

11 aukcja dzieł sztuki na rzecz Fundacji Godula Hope Hotelu Monopol 22 listopada 2008

aukcja11-1
Tytuł: W cieniu tajemniczego ogrodu
Rok: 2008
Autor: Wacław Jagielski
Technika: obraz olejny na płycie
Rozmiar: 64×44
Opis: obraz podarowany przez artystę
aukcja11-2
Tytuł: Motyw jesienny
Rok: 2008
Autor: Krystyna Jasińska
Technika: obraz olejny na płótnie
Rozmiar: 60×80
Opis: obraz podarowany przez artystkę
aukcja11-3
Tytuł: Weroniki sen następny
Rok: 2007
Autor: Beata M. Jurkowska-Blaschek
Rozmiar: 50×50
aukcja11-4
Tytuł: Nad rzeką
Rok: 2005
Autor: Andrzej Kacperek
Rozmiar: 70×50
aukcja11-5
Tytuł: Zaistnienie
Rok: 2008
Autor: Franciszek Maśluszczak
Technika: akwarela
Rozmiar: 30×50
aukcja11-6
Tytuł: Robaczki świętojańskie
Rok: 1930
Autor: Stefan Witold Matejko
Technika: akwarela
Rozmiar: 73×94
Opis: sygn. i dat. p.d.: S.W. Matejko / 930
aukcja11-7
Tytuł: Z olejem
Rok: 2007
Autor: Stanisław Mazuś
Rozmiar: 37×48
aukcja11-8
Tytuł: Cyrk
Rok: 2007
Autor: Witold Pałka
Rozmiar: 100×80
aukcja11-9
Tytuł: Chabry
Rok: 2008
Autor: Henryk Malesa
Technika: fotografia
Rozmiar: –
Opis: fotografia podarowana przez autora
aukcja11-10
Rok: –
Autor: Natalia Spyra lat 13
Technika: –
Rozmiar: –
Opis: obrazek podarowany przez autorkę
aukcja11-11
Opis: Szampan – podarowany przez Hotel Monopol.
Wino z autografem Bogusława Lindy – podarowane przez aktora.
Perły podarowane przez firmę jubilerską Maya Gold.
Płyta Richarda Claydermana podarowana przez Krystynę Zamorską.

Zapewniamy profesjonalna opiekę i większość badań nieodpłatnie.

Umów się na wizytę
SZYBKI KONTAKT

ul. Główna 11 - pawilon A1
41-711 Ruda Śląska
e-mail: fundacja@godulahope.pl