Aukcje
charytatywne

13 aukcja dzieł sztuki na rzecz Fundacji Godula Hope Hotel Monopol w Katowicach – 20 listopada 2010

aukcja13-1
Tytuł: Bye, bye
Rok: 2009
Autor: Maciej Bieniasz
Technika: obraz olejny na płótnie
Rozmiar: 80×60
Opis: obraz podarowany przez artystę
aukcja13-2
Tytuł: Święta Barbara
Rok: 2009
Autor: Joanna Furgalińska
Technika: litografia barwna
Rozmiar: 80×60
Opis: grafika podarowana przez artystkę
3
Tytuł: Wiosna
Rok: 2010
Autor: Krystyna Jasińska
Rozmiar: 65×60
Opis: obraz podarowany przez artystkę
aukcja13-4
Tytuł: Dog
Rok: 2005
Autor: Ewa Lasek
Rozmiar: 116×81
Opis: obraz podarowany przez E. Rakowskiego
aukcja13-5
Tytuł: Michał Korybut Wiśniowiecki
Rok: przed 1678
Autor: Grafik i rytownik francuski (1638-1694)
Technika: grafika
Rozmiar: 22,3×15,5
Opis: grafika podarowana przez Antoniego Rakowskiego
aukcja13-6
Tytuł: Od początku
Rok: 2010
Autor: Franciszek Maśluszczak
Technika: akwarela
Rozmiar: 38×28
aukcja13-7
Tytuł: Szklistość
Rok: 2005
Autor: Stanisław Mazuś
Technika: obraz olejny na płycie pokrytej płótnem
Rozmiar: 60×50
aukcja13-8
Tytuł: Notatka z podróży. Wenecja
Rok: 1991
Autor: Jan Nowak
Technika: obraz olejno-akrylowy na płótnie
Rozmiar: 70×70
aukcja13-9
Tytuł: Koncert smyczkowy
Rok: 2010
Autor: Witold Pałka
Rozmiar: 40×97
aukcja13-10
Kamea podarowana przez firmę jubilersko-handlową „Baks”.
Kolczyki z perłami i brylantami podarowane przez firmę jubilerską „Maya Gold”.
Płyta „Vaya Con Dios” z autografami członków zespołu podarowana przez Hotel Monopol.
Wino z autografem podarowane przez Krystynę Zamorską.
Pierścionek z brylantami podarowany przez firmę jubilersko-handlową „Baks”.

Zapewniamy profesjonalna opiekę i większość badań nieodpłatnie.

Umów się na wizytę
SZYBKI KONTAKT

ul. Główna 11 - pawilon A1
41-711 Ruda Śląska
e-mail: fundacja@godulahope.pl