Aukcje
charytatywne

14 aukcja dzieł sztuki na rzecz Fundacji Godula Hope Hotel Monopol w Katowicach – 19 listopada 2011

aukcja14-1
Tytuł: Obraz podświadomości
Rok: 2010
Autor: Olga Bednarz
Technika: grafika, drukwypukły
Rozmiar: 104×74
Opis: (obraz podarowany przez artystkę
aukcja14-2
Tytuł: Trzech króli
Rok: 2009
Autor: Joanna Furgalińska
Technika: litografia barwna
Rozmiar: 80×60
Opis: (obraz podarowany przez artystkę)
aukcja14-3
Tytuł: Wisła Jawornik
Rok: 2001
Autor: Jerzy Handermander
Technika: obraz olejny na płótnie
Rozmiar: 100×81
Opis: (obraz podarowany przez artystę)
aukcja14-4
Tytuł: Krokusy
Rok: 2011
Autor: Krystyna Jasińska
Rozmiar: 65×65
aukcja14-5
Tytuł: Nieroztropne wieże
Rok: 2005
Autor: Krzysztof Łozowski
Technika: akwarela
Rozmiar: 116×81
aukcja14-6
Tytuł: Akwarela
Rok: 2009
Autor: Franciszek Maśluszczak
Technika: akwarela
Rozmiar: 30x40cm
aukcja14-7
Tytuł: Owoce
Rok: 2011
Autor: Stanisaw Mazuś
Technika: obraz olejny na płycie pokrytej płótnem
Rozmiar: 40×50
aukcja14-8
Tytuł: Kawiarnia
Rok: 2011
Autor: Witold Pałka
Rozmiar: 95×115
aukcja14-9
Tytuł: Samotność
Rok: 2011
Autor: Andrzej Styrna
Rozmiar: 61×61
aukcja14-10
Tytuł: Chabry
Rok: 2008
Autor: Michał Smółka
Rozmiar: 18,5×49
Opis: (obraz podarowany przez Wiesława Bednarza)
aukcja14-11
Perły podarowane przez firmę jubilerską Maya Gold.
Torebka podarowana przez firmę GIZIA.
Gitara z autografem Feela.
Słownik z autografem autorki.
Tomiki poezji z autografem podarowane przez Martę Kijańską.
Wino z autografem podarowane przez Bogusława Lindę.
Pierścionek z brylantem podarowany przez firmę jubilersko-handlową Baks.

Zapewniamy profesjonalna opiekę i większość badań nieodpłatnie.

Umów się na wizytę
SZYBKI KONTAKT

ul. Główna 11 - pawilon A1
41-711 Ruda Śląska
e-mail: fundacja@godulahope.pl

O fundacji

Fundacja Godula-Hope funkcjonuje od 1997 roku. Została ona utworzona z inicjatywy lekarzy Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Miejskiego nr 2 w Rudzie Śląskiej, w celu propagowania profilaktycznych badań, edukacji medycznej i wspierania walki związanych z „cichym zabójcą kobiet” – rakiem jajnika.