Aukcje
charytatywne

Wszystkim artystom, sponsorom oraz kupującym biorącym udział w VII Aukcji na rzecz Fundacji Godula Hope serdecznie dziękujemy.

7 aukcja dzieł sztuki na rzecz Fundacji Godula Hope (14.05.2005) – Teatr Rozrywki w Chorzowie (In-Grid, Rafał Smoleń)

1

Tytuł: Pszczyna
Rok: 2005
Autor: Krystyna Jasińska
Technika: olej, płótno
Rozmiar: 60×50 cm
Opis: –

2
Tytuł: –
Rok: –
Autor: Witold Pałka
Technika: olej
Rozmiar: 60×50 cm
Opis: –
3
Tytuł –
Rok –
Autor Stanisław Górski
Technika pastel
Rozmiar 32×49 cm
Opis –
4
Tytuł: Z ogrodu
Rok: 2005
Autor: Stanisław Mazuś
Technika: olej, płótno
Rozmiar: 60×25 cm
Opis: –
5
Tytuł: La citta
Rok: 2002
Autor: Renata Bonczar
Technika: olej, płótno
Rozmiar: 65×81 cm
Opis: –
6
Tytuł: Nad Biebrzą
Rok: 2005
Autor: Andrzej Kacperek
Technika: olej, płótno
Rozmiar: 50×65 cm
Opis: –
7
Tytuł: Wisła Jawornik
Rok: 2001
Autor: Jerzy Handermander
Technika: olej, płótno
Rozmiar: 100×81 cm
Opis: –
8
Tytuł: Złoty akt
Rok: 2004
Autor: Katarzyna Korus
Technika: olej, płótno
Rozmiar: 100×100 cm
Opis: –
9
Tytuł: Dziecinne sny
Rok: –
Autor: Zbigniew Blukacz
Technika: olej, płótno
Rozmiar: 100×68 cm
Opis: –

Zapewniamy profesjonalna opiekę i większość badań nieodpłatnie.

Umów się na wizytę
SZYBKI KONTAKT

ul. Główna 11 - pawilon A1
41-711 Ruda Śląska
e-mail: fundacja@godulahope.pl

O fundacji

Fundacja Godula-Hope funkcjonuje od 1997 roku. Została ona utworzona z inicjatywy lekarzy Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Miejskiego nr 2 w Rudzie Śląskiej, w celu propagowania profilaktycznych badań, edukacji medycznej i wspierania walki związanych z „cichym zabójcą kobiet” – rakiem jajnika.