Badania płodu
- Pracownia USG

W pracowni USG wykonujemy:

  • USG płodu
  • ECHO serca płodu
  • USG piersi
  • USG narządów jamy brzusznej i tarczycy
  • USG jajników

USG płodu

USG płodu w I i II trymestrze ciąży realizujemy w ramach Programu Badań Prenatalnych NFZ oraz wykonujemy badania odpłatne dla pacjentek nie zakwalifikowanych do programu i w III trymestrze ciąży.
Badanie wykonuje się na aparatach ultrasonograficznych o najwyższej rozdzielczość obrazu i najnowszej generacji w 3D/4D i HD live. Na życzenie pacjentki fragment badania z najciekawszymi ujęciami może być nagrany na płycie DVD( czas nagrania 3-5 min).

ECHO serca

ECHO serca płodu wykonujemy w ramach Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej u kobiet w ciąży z podwyższonym ryzykiem urodzenia dziecka z wrodzoną wadą serca i podejrzeniem patologii układu krążenia u płodu. Do tego badania potrzebne jest skierowanie od ginekologa, który wykonuje świadczenia w AOS w ramach umowy z NFZ . Badanie to może być również wykonane odpłatnie.

USG piersi

USG piersi jest wykonywane na zlecenie ginekologa z naszej poradni schorzeń piersi lub odpłatnie.

USG narządów jamy brzusznej i tarczycy

USG narządów jamy brzusznej i tarczycy wykonujemy tylko odpłatnie i bez skierowania ,po uzgodnieniu terminu w recepcji.

USG jajników

USG jajników i przepływów w naczyniach jajnika wykonujemy bezpłatnie w ramach działalności statutowej Fundacji.

Wszystkie badania USG wykonują lekarze z dużym doświadczeniem i stosownymi certyfikatami na wysokiej jakości ultrasonografach najnowszej generacji.

Zapewniamy profesjonalna opiekę i większość badań nieodpłatnie.

Umów się na wizytę
SZYBKI KONTAKT

ul. Główna 11 - pawilon A1
41-711 Ruda Śląska
e-mail: fundacja@godulahope.pl

O fundacji

Fundacja Godula-Hope funkcjonuje od 1997 roku. Została ona utworzona z inicjatywy lekarzy Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Miejskiego nr 2 w Rudzie Śląskiej, w celu propagowania profilaktycznych badań, edukacji medycznej i wspierania walki związanych z „cichym zabójcą kobiet” – rakiem jajnika.